GSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, seçimle göreve gelmelerini bayrak yarışına benzeterek, ‘’Önemli olan bayrağı alınan noktadan daha ileriye taşımak’’ dedi.

GSO’nda yeni yönetime seçilen Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine iadeyi ziyaretler devam ediyor.
Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Peker de hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, tebrik dileklerini bir kez daha iletti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu da ortak akılla hareket ederek, Gaziantep ve ülkemiz için çalışmaya, hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi.
-RIDVAN FADILOĞLU’NDAN HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİ-
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu da Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Seçim süreci hakkında bilgi veren Konukoğlu, ‘’Bize bu imkanı sağlayanlara teşekkür ediyoruz. Bu görevleri bayrak yarışı olarak görüyor ve ona göre çalışmalarımızı yürütüyoruz. Önemli olan bayrağı alınan noktadan daha ileriye taşımaktır” sözlerine yer verdi.

Source:
http://www.gso.org.tr/?gsoHaberID=2816

0 yorum: