BÜYÜKELÇİ FRANCIS RICCIARDONE, GAZİANEPLİ İŞADAMLARIYLA YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

BÜYÜKELÇİ FRANCIS RICCIARDONE, GAZİANEPLİ İŞADAMLARIYLA YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ[27.06.2013]ABD’nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone, Gaziantepli işadamlarıyla yemekte bir araya geldi.
Grand Hotel’de gerçekleştirilen yemeğe, Büyükelçi Francis Ricciardone ve eşi Marie Ricciardone’nin yanı sıra Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Ünverdi, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu ve Meclis Başkanı Selami Memiş, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Başkanı Erhan Özmen ile GSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Kökoğlu katıldı.
GSO Başkanı Konukoğlu ve Meclis Başkanı Topçuoğlu, yemeğin ardından Büyükelçi Ricciardone’ye yöresel bakır bir hediye sundu.
Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu da Sanko Holding sponsorluğunda bastırılan ‘’Belkıs Zeugma ve Mozaikleri" isimli kitabı takdim etti.
Yemekte, ABD’nin Adana Konsolosluğu görevlisi Susan Wilson ve Hamza Uluçay da yer aldı.

0 yorum: