Gaziantep Sanayi Odası (GSO)'nın Yeni Hizmet Binası Açıldı

Gaziantep Sanayi Odası’nın (GSO) İstasyon Caddesi’nde yapımı tamamlanan yeni hizmet binasının resmi açılışı, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı törenle açıldı.

GSO’NUN YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, açılış töreninde yaptığı konuşmada, çağdaş mimarisi ve sanayicilere hizmet sunumunda çıtayı yükseltecek anlayışla tasarladıkları yeni hizmet binalarını Gaziantep’e kazandırmaktan son derece mutlu olduklarını söyledi.
‘’Akıllı bina’’ olarak tasarladıkları hizmet binasında, toplam 11 bin metrekare inşaat alanına sahip olduğunu ifade eden Konukoğlu, yeni binada sanayicilerin hizmetine sundukları 6 tane özel ofis bulunduğunu, sanayicilerin ihtiyaç duyduklarında bu ofisleri işlerini yürütmek için kullanabileceklerini belirtti.
Konukoğlu, şunları kaydetti:
‘’Bu vesile ile hizmet binamızın yapımına karar veren Meclis üyelerimiz adına Meclis Başkanımız Sayın Abdulkadir Konukoğlu’na, karar alınmasında öncülük eden dönemin yönetim kurulu adına Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nejat Koçer’e şükranlarımı sunuyorum.
Bu arada, İnşaat Komitesi’nde görev alan Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza, mimari projemizi hazırlayan Mesut Yılmaz’a, iç dekorasyonumuzu dizayn eden Muhittin Sayın’a, müteahhitlik hizmetlerini üstlenen Güleç İnşaat ve Stil Yapı’ya, binanın temelinden bitimine kadar görev alan işçi, usta ve mühendis arkadaşlarıma, Genel Sekreter Kürşat Göncü’nün şahsında Oda personelimize teşekkür ederim. Binamızın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim. ‘’

-‘’GURUR VERİCİ BİR GÜN’’-
Törende, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, binanın yapımına destek veren GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve dönemin Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Koçer’e, şükran plaketi sundu.AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, plaketini alırken yaptığı konuşmada, gurur verici bir gün yaşadığını ifade ederken, kendisinin GSO’da 13 yılı başkanlık olmak üzere 20 yıl görev yaptığı dönemde çok önemli projeler gerçekleştirdiklerini ve çok önemli işler yaptıklarını belirtti. Koçer, her zaman desteğini gördüğü Abdulkadir Konukoğlu’na teşekkür etti.
GSO’nun yeni hizmet binasında müteahhitlik hizmetlerini üstlenen Güleç İnşaat Başkanı Ömer Nasuhi Güleç ve Stil Yapı Başkanı Bekir Akıncı’ya, mimarı projeyi hazırlayan Mesut Yılmaz’a ve iç dekorasyonu dizayn eden Muhittin Sayın’a da plaket verildi.
Açılışta, Gaziantep Valisi Erdal Ata, milletvekilleri, işadamları ve sanayiciler de hazır bulundu.

0 yorum: