Speeder Than Broadband: Turkish Airlines Flight Academy


Turkish Flight Academy

Pilotluk Kariyeri

THY Uçuş Eğitim Akademisi her müşteri ve her öğrencisine en yüksek seviyede hizmet sunar. Verilen eğitim, JAR ve ICAO standartları çerçevesinde belirlenmiş ve gerek eğitim kalitesi gerekse güvenilirliği eğitimin her safhasına nüfuz etmiştir. THY Uçuş Eğitim Akademisi’ nin tercih edilme nedenleri;

1) Tecrübeli ve Aktif Pilotlar: Eğitmenlerimiz aktif pilotlardan veya öğretmen pilotlardan sahip oldukları yoğun tecrübe ve üstün eğitmenlik vasıfları nedeniyle özel olarak seçilmiştir. Eğitmenlerimiz kendilerini uçuş eğitimine adamışlardır. Öğrenciler ve onların ihtiyaçları her zaman önce gelir.
Why tarining here?

2)Son teknoloji ürünü GARMIN 1000 donanımlı eğitim uçağı Cessna Skyhawk; Cessna Skyhawk uçuş eğitimini mükemmel şekilde karşılayan bir yapıya sahiptir. Uçağa dışarıdan bakıldığında, uçulması kolay, zevkli bir uçuş sunan sportif ve kararlı bir yapıya sahiptir. Uçağın içini ele aldığımızda geniş bir görüş, konforlu bir iç donanım, düzenli bir avionik tasarım ve mükemmel bir kabin içi iletişim sağlayan bir yapıya sahiptir. G1000 donanımının pilota sağladıkları; Glass kokpit göstergeler, çift Nav / çift Comm / çift GPS kullanımı, trafik bilgisi, mania bilgisi, hava raporu, digital ses paneli, AHRS, 3 eksenli Magnetometre, gelişmiş güvenlik özellikleri, EICAS, ADC ve daha farklı sistemler olarak kısaca özetlenebilir.
Why Training Here?

3) Güncel eğitim dökümanları: THY Uçuş Eğitim Akademisi sağladığı teorik eğitimde yayınlanmış en yeni eğitim dökümanlarını kullanmaktadır. Eğitim alan öğrencilere güncel Oxford Aviation Training Materials seti tedarik edilmiştir.

4) Hedefe odaklı çalışma ortamı: Öğrencilerin daha verimli çalışmalarına olanak sağlamak üzere CBT ( Bilgisayar tabanlı eğitim ) sınıfları tahsis edilmiştir . CBT’ ler Flight Training Software, Jeppesen Training Materials, GARMIN 1000 Simulator gibi birbiriyle etkileşimde olan bilgisayar tabanlı eğitim programlarını içermektedir.

TC-SNK

For more info and source:
http://www.turkishairlines.com/tr-ch/services/training_services/flight_academy/why_training_here.aspx

0 yorum: